KARTY ZINTEGROWANE

Formularze z kartami zintegrowanymi doskonale sprawdzają się wszędzie tam gdzie czas lub koszty oddziaływania mogą odgrywać znaczącą rolę. Karty zintegrowane są szybką w realizacji i stosunkowo tanią metodą zaistnienia usługi lub produktu w świadomości klienta. Karty członkowskie, karty w systemach lojalnościowych lub karty zawierające kody do autoryzacji transakcji (TAN) – spektrum zastosowań formularzy z kartami zintegrowanymi jest bardzo szerokie.

Podstawowym formatem stosowanym w przypadku kart zintegrowanych jest karta w formacie 53.98 mm x 85.60 mm (zgodnym z normą ISO 7810), zintegrowana z formularzem A4, przeznaczona do personalizacji w drukarkach laserowych lub atramentowych. Formularz (kartka A4 ze zintegrowaną kartą) po personalizacji, jest gotowa do przekazania klientowi. Klient po otrzymaniu formularza samodzielnie wyjmuje (wykrawa) mikroperforowaną kartę.

Kolejnym formatem są karty zintegrowane służące do autolaminacji gdzie po wyjęciu karty z formularza należy ją złożyć według załączonego schematu. Po złożeniu następuje autolaminacja i karta jest gotowa do użycia.