PIN / TAN

PIN TAB

Nasz firma specjalizuje się w produkcji oraz obsłudze formularzy utajnionych, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań dla sektora bankowego.

Od ponad 12 lat proponowane przez nas rozwiązania i technologie są obecne w największych polskich bankach oraz firmach dla których bezpieczna dystrybucja informacji niejawnej ma kluczowe znaczenie.

PIN / TAN

Formularz PIN jest powszechnie stosowany w przekazywaniu przez banki numerów PIN do wszelkiego rodzaju kart (kredytowych, debetowych itp.) oraz innych systemów wymagających uwierzytelnienia przy pomocy hasła numerycznego bądź alfanumerycznego. Z uwagi na swój charakter formularze PIN są jednymi z najlepiej zabezpieczonych przesyłek masowych na rynku.

Formularze TAN służą do przekazywania haseł do autoryzacji operacji.

 

Zarówno formularze PIN jak i TAN znajdują również zastosowanie w innych, pozabankowych, dziedzinach gdzie niezbędne lub formalnie wymagane jest przekazanie informacji w sposób gwarantujący jej pełną poufność. W zależności od charakteru wrażliwości przesyłanych danych możemy zaproponować różne systemy i rodzaje zabezpieczeń, od rozwiązań klasy Budget po rozwiązania Premium. Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania są certyfikowane do obsługi informacji niejawnych.

Skontaktuj się : )